Novinky/oznamy

Loveless

7. března 2017 v 8:01 | Chie
Loveless - krásná báseň z Final Fantasy, kterou recituje Genesis Rhapsodos. Anglický dabér má perfektní hlas a mně se teda moc líbí ten jeho přednes, Genesis to hrozně prožívá.

Ve videu i pod článkem jsou slova.

Thousand words

3. března 2017 v 10:11 | Chie
1000 words - jedna z mých oblíbených písniček. Pro mě hodně emotivní a často inspirativní. Na pozadí má nádherný příběh (a mou oblíbenou postavu z FF X-2 - Lenne).

Škola

4. září 2010 v 14:08 | Chie Niji Hatsukora
Asi chápete, že už je škola a já nemůžu psát. Tedy, teoreticky bych mohla, ale nějak není čas. Teď ve třeťáku nám přibylo strašně moc nových předmětů a asi to bude záhul. Na psaní prostě není kdy. Ráda bych dopsla další díl MH, ale nestíhám už teď.Je toho prostě moc.
Omlouvám se a až bude čas určitě něco napíšu :)
(ab)normal school day

Tábor, Kréta

2. srpna 2010 v 17:14 | Chie Niji Hatsukora
Ahojte! Omlouvám se, že jsem teď nic nepsala, ale byla jsem týden mimo svět PC =D yla jsem na táboře (jako praktikantka) a teď odjíždím na dovolenou k moři, takže asi zase nic nenapíšu :l

Řidičák :)

17. června 2010 v 19:34 | Chie Niji Hatsukora
Čaute lidíííí!! Sorry, že jsem nepsala, ale měla jsem teď zkoušky na řidičák a mám jízdy a techniku, testy se mi bohužel nepovedly, ale teď už se nemusím nic učit, takže budu psáááát =D
Jinak Rin-chan má všechno i Lucy Kameko Katsumi, čili obě už mají řidičák :)

Krátké a stručné

14. února 2010 v 16:01 | Chie Niji Hatsukora
Další oznam. Nedivte se, že tu nic nepřibývá, ale v týdnu nemůžu moc na počítač. Teď mám ale prázdniny, takže něco napíšu. Jinak veselého Valentýna :)

Narozeniny!

6. února 2010 v 13:10 | Chie Niji Hatsukora
Jak už titulka napovídá, někdo má narozeniny. ANo, ale já to nejsem. I když já jsem měla narozeniny nedávno (sweet seventeen =D )

1.2.2009

jsem založila tento blog. Trošku jsem na to zapomněla, takže to píšu teď. Děkuju všem co čtou moje příběhy, i když je to děs xD. Mě psát baví a jednou bych se tím chtěla živit, ale škola, kterou studuju tomu moc nenasvědčuje. Ale jak se říká: Jdi za svým snem!

Potřebuju helfnout

27. ledna 2010 v 18:01 | Chie Niji Hatsukora
Ahojte, mám trošku problém. Docela ráda bych hnula s Wizardem, ale nějak jsem se do toho zamotala =D potřebuju vaši pomoc. Ono je to trošku složitější.... Já sama mám bordel v citech hrdinů =D Pokusím se vám sem vypsat jak to je a doufám, že mi poradíte jak pokračovat. Potřebovala bych něco typu ten bude s tím, ten s tím, ten umře atd. díky moc =D

Sined - miluje Nairu, ale když vidí Ginevru má v citech zmatek a neví co ke komu cítí. Je přesvědčen, že Ginevra je jenom kamarádka, ale jistý si není.
Naira (Hailey) - miluje Sineda z celého srdce, touží se znovu potkat s Arvonem, ale bojí se, že by se do něho zamilovala.
Ginevra - odjakživa je zamilovaná do Sineda. Bohužel ale trpí nemocí, na kterou umírá. (Možná neumře, nevím)
Arvon - miloval Nairu, ale když se ztratil a dostal do Ladianie, život se mu změnil. Poznal Ginevru, stali se přáteli a Arvon začal Ginevře projevovat náklonnost. (Myslím si, že kdyby znovu viděl Nairu... no asi by byl napřed trošku v šoku, přecejen.... poslala ho do Jadernu a on málem umřel.... navíc ji dlouho neviděl a jak jinak... má BORDEL v citech... ostatně jako všichni...)

Prostě vůbec nevím co s tím.. A když už jsem v pi*i i já =D tak je to konec =D PORAĎTE PROSÍM

Škola, příběhy

9. ledna 2010 v 21:34 | Chie Niji Hatsukora
Vzhledem k tomu, že jsem chtěla psát, ale nějak jsem se zamilovala do Final Fantasy a musím pořád koukat na videa a i samotný filmy :D není čas psát. Koho to mrzí ať poděkuje Rin-chan :D:D
Každopádně stejně se teď musím učit, protože nám uzavírají známky už teď ve čtvrtek.
Jinak mám toho rozepsanýho docela dost. Dokonce jeden novej příběh, kterej jsem chtěla napsat už včera, ale nějak nebyl čas.
Teď sem možná dlouho nic nepřibyde, ale víte jak je to se mnou :D pokaždé, když napíšu tuhle větu, hned něco zveřejním. Ale teď si chci napsat pár článků dopředu a pak je zveřejňovat každý den.
Trošku delší oznam. :D
Jinak jedno z videí, na keré pořád koukám Můj nejoblíbenější pán :D Genesis Rhapsodos. ♥♥♥

Narutoooo řetězák

3. ledna 2010 v 22:05 | Chie Niji Hatsukora
U YukiRy jsem našla řetězák tak ho vyplním :D
 
 

Reklama