Jiraiya´s lover 31.díl - Rozchod

27. listopadu 2009 v 16:42 | Chie Niji Hatsukora |  Jiraiya´s lover

Čas plynul a já si čím dál častěji přemýšlela. Jednou jsem to už nevydržela a přišla jsem za Jirayou. Seděl v kuchyni a četl si noviny. Opřela jsem se o futro a chvíli ho pozorovala. Jiraya si mě
po chvíli všiml. Vstal, přišel ke mě a chtěl mě políbit. Odtáhla jsem se. ,,Je ti něco?" nechápal. Chvíli jsem mlčela a pozorovala zem. ,,Já... my.... měli bychom se rozejít." řekla jsem.
Jiraiyovi spadla čelist. Couvl a chytil se stolu. Většinou to byl on, kdo narušil náš vztah, ale teď?
,,Co jsi to říkala?" zeptal se mě.
,,Nenuť mě to opakovat." zakroutila jsem hlavou.
,,Ale... ale proč? Co tak najednou?" nechápal.
,,Najednou? Trvá to už delší dobu.... já..."
,,To ten Isamu, že?!" vykřikl.
,,Isamu do toho nepleť!" zařvala jsem mu v odpověď.
,,Tak proč?!"
,,Já už to nezvládám!" vybuchla jsem. ,,Nezvládám to, chápeš?"
,,Jde u můj věk?" sklesl.
,,Jo...teda ne... vlastně... ale není to to hlavní..." plácala jsem.
,,Takže je to kvůli mě..."
,,Ale ty to pořád nechápeš! Není to tím, že by jsi byl star.... že jsem mladší, já jenom potřebuju víc pozornosti! Víc lásky! Víc... víc všeho! Prostě se k sobě nehodíme." řekla jsem, mávla rukou a odešla z kuchyně. Nikdy jsem nebyla dobrý řečník a Jiraiya to věděl. Nedokázala jsem m u vysvětlit, proč je konec. Prostě je to tak. Tentokrát nadobro. Třeba si zavolá Saikimu, pomyslela jsem si, ale při té představě se mi udělalo špatně. Ne, že bych Jiraiyu pořád milovala, ale něco tam asi ještě bylo. Měla jsem teď zmatek ve svých citech.
Stála jsem na chodbě a zhluboka dýchala. Pevně jsem zavřela oči, opřela se o stěnu a praštlila do ní pěstí. Vzpomněla jsem si na Isamu. Možná v té době, co jsem se do něj zamilovala se to všechno pokazilo. Měla jsem Jiraiyu moc ráda. Ale něco mi chybělo. Zvykla jsem si na jeho noční výlety, ale ty ženské byly moc.
Po tváři mi začala stékat slza. Už několik nocí jsem spala v obýváku. Jiraiyovi jsem namluvila, že jsem se vždycky dívala na film a usnula u něj. Pravda ale byla, že jsem skoro celou noc probrečela kvůli Isamu. Asi před měsícem padl na nějaké misi.
Otřela jsem si rukou obličej a upravila líčení. Zhluboka jsem se nadechla a snažila se uklidnit. Ve všem jsem měla zmatek. Chtěla jsem se odstěhovat a byý chvíli sama, ale nebylo kam. K otci nemůžu, k Lucy nechci (Kabuto) a u Yumi je to moc malý.
Chvíli jsem tams tála a snažila se rychle rozhodnout co bude dál. Uvědomila jsem si, že mám Jiraiyu moc ráda. Vlastně i to, jak vždycky přijde domů opilej. Je docela vtipnej. Začínala mě už bolet hlava a já pořád na nic nepřišla. Ale štěstí tomu přálo a něco se stalo.

Z kuchyně vyšel Jiraiya. ,,Nerozmyslela sis to?" zeptal se. Zakroutila jsem hlavou. ,,Chie, prosím, nechoď. Já tě miluju." vzal mě za ruku. Vyvalila jsem oči. Větu ,miluju tě' jsem mockrát neslýchávala. ,,Prosím, zkus to se mnou ještě." žadonil. Nevěděla jsem co na to říct. Zase jsem ale ucítila jeho vůni ,které jsem nikdy nemohla odolat. V tom jsem si uvědomila, že ho miluju. Isamu nebyl jediný, komu patřilo moje srdce. ,,Promiň." zašeptala jsem a vrhla se mu kolem krku. ,,To nic." řekl a políbil mě. Potom se odtáhl.

,,Chtěl jsem ti to dát až na narozeniny, ale myslím si, že lepčí to bude teď." pokrčil rameny a podal mi krabici. ,,Co to je?" zeptala jsem se. ,,Tak se podívej." usmál se. Vzala jsem si krabici a otevřela ji. Byly v ní oranžové boty na vysokém podpatku. Okamžitě se mi rozzářily oči. ,,Moment." zarazila jsem se. ,,TY víš kdy mám narozeniny?" vyvalila jsem oči. ,,No promiň. Vyprsil se. ,,Samozřejmě." kývl. ,,Jo? Tak kdy?"
,,Ehm.... no....." natahoval to. ,,23.ledna" vyplázl na mě jazyk. ,,Správně." usmála jsem se. Raději jsem mu už ale neříkala, že já nevím, kdy má narozeniny on.

Znovu mě chtěl políbit, ale nepovedlo se mu to. Než se ke mě přblížil, zmizela jsem. ,,Hej?!" vykřikl.
Já vykoukla z obýváku. ,,Když mám v ruce oranžovou věc jsem nebezpečná. Měl by sis to pamatovat." ušklíbla jsem se. Jiraiya si povzdechl.

Boty jsem si nazula a celý zbytek dne jsem v nich chodila. ALe jenom doma, na ulici bych si s nima ještě netroufla. Ale v příštím díle jo, to si teprve přečtete co vtipného se mi na nich stalo =D

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yukira Yukira | Web | 27. listopadu 2009 v 19:30 | Reagovat

LOOOOOL... to je mazec :D... tu dlouho nebylo, zase mě to jako obvykle pobavilo a je to prostě masakr xD

2 Misa the Wolf Misa the Wolf | Web | 27. listopadu 2009 v 19:58 | Reagovat

to yo Jiraiya je hrozně někdy moc kawai XD

3 Lucy Kameko Katsumi Lucy Kameko Katsumi | 28. listopadu 2009 v 15:43 | Reagovat

ze začátku trochu emo, ale potom... :D nejvíc jsem se zasmála u poslední věty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama