Štěstí v neštěstí 2, 8.díl To je tvůj konec, Orochimaru

26. března 2009 v 22:16 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí
Tento díl je trošku erotický, ale jenom ze začátku tak bacha.... =D

Příštího dne se Kameko a Kentaro vydali poslušně na misi. ,,Neboj mami, všechno bude zase v pořádku." uklidňoval ji, když viděl jak smutně se ohlíží za sídlem. ,,Tomu sám nevěříš..." změnila výraz a zrychlila.

Super. Jsme tady sami...... takže.... čím začneme?? Přemýšlela Rai o svém ďábelském plánu. Vyšla na chodbu a zamířila si to k Orochimarově ložnici. Drze vešla. Nikde nikdo. Dívka se chvíli procházela a obdivovala tmavý pokoj. Černé temné závěsy zdobily okna. Postel byla také černě povlečená, jenom polštáře byly červené. Natsumi přejel mráz po zádech. ,,Brrr...." otřásla se. V tom uslyšela otevírání dveří. Někdo vcházel. Otočila se. ,,Co tady děláte!!?? Lord Orochimaru si nepřeje, aby někdo chodil do jeho ložnice!" snažil se ji Kabuto vyhodit. Rai se ale nenechala. ,,Nepovídej, tak co tady děláš??" Kabuto se zamyslel. Když pochopil, že to nedává smysl, prskl a odešel. Dívka se zasmála. ,,Je tu něco k smíchu?" přerušil ji najednou lord. Stál přímo před ní. Měla na sobě krátké šaty, které nosila pokaždé, až na jednu malou změnu, nikdy neměla tak velký výstřih. Lord sklonil hlavu. ,,Mělo by?" vytrhla ho ze snění. ,,Eh...Cože?"
vykoktal. Znovu se zadíval. Připomínaly mu Tsunade. Potom si ale vzpomněl na Kameko, ušklíbl se. ,,Ne... ta nemá tak velký." řekl omylem nahlas. ,,Prosím?" nechápala dívka. ,,Co?" zase ho zaskočila. Rai odstoupila. ,,Je vám dobře lorde?" dělala, že se strachuje. ,,Ale ovšem," usmál se a šel zase za ní. Natsumi začalo docházet, že možná už právě teď nastane ten okamžik. Okamžik, kdy ho zabije. Měla přesný plán, do detailů promyšlený. Už ho stačilo jen svést. Otočila se a se přitiskla se k němu svými vnady. Po chvíli už se líbali. Rai ještě čekala, jestli si to nerozmyslí, ale když z ní začal svlékat šaty pochopila, že ne. Byla už skoro nahá. Zatlačila ho k posteli. Lehli si. Nechtěla, aby to došlo moc daleko, ale nemohla přestat. Orochimaru líbal stejně jako Kentaro. Nechala se unést. KENTARO! křičela v duchu. Oblizovali se ještě pár minut, potom Orochimaru povytáhl jazyk. Zajel jí ním za podprsenku a rozepnul ji. Potom ji odhodil na zem. Bílá podprsenka se dokonale vyjímala v černém pokoji.

Už byli skoro u konce. Rai si stále představovala, že muž na kterém sedí je Kentaro. Ano, byla to poloha na koníčka. Orochimaru začínal vypadat, že brzy bude mít orgasmus. Natsumi teď měla jedinečnou možnost. ,,Slezla" z něj a rychle si klekla vedle. Položila mu ruce na hruď. ,,To máš za všechno co jsi udělal!!" křikla a začala z něj vysávat chakru. Kolem jejích rukou se objevila modrá záře. Chakra proudila rychle, protože kdyby ji z něj vysávala pomalu mohl by ji ještě zastavit. Orochimaru se svíjel v bolestech. Ctěl něco říct, ale šlo to tak rychle, že se nezmohl ani slovo Po chvíli byl zcela oslaben. Ležel na posteli, ani se nehnul. Nemluvil, ale okolí ještě vnímal. Rai se oblékla. Potom si znovu klekla vedle něj. ,,To máš za to, že jsi nám vyvraždil klan a zabil mi matku." vraždila ho pohledem. Lord nechápal. ,,Copak jména Aleia a Ito ti nic neříkají??" Orochimaru vyvalil oči. Rai pokývala hlavou. ,,Jsem jejich dcera Natsumi." dodala klidně. Muž vypadal, že ho klepne, ale to nebylo ani za potřebí. Dívka na něj opět položila ruce. Už němě skoro žádnou chakru, jen takové množství, aby přežil. Usmála se. ,,Myslím, že jsi dolordoval." ušklíbla se. Začala z něj vysávat schopnosti. Muž se svíjel v křečích. Rai si ten pohled užívala. ,,A ještě něco," zastavila se najednou. ,,tohle máš za svou ženu, nemáš ji podvádět! Takový parchanty jako jsi ty nenávidím!" znovu se pustila do vysávání, tentokrát na hruď zatlačila a rázem vysála všechny, ale úplně všechny schopnosti. Orochimaru zůstal nehybně ležet na posteli. Dloubla do něj - žádné známky života.

Oblékla ho. Hodila na sebe plášť a vzala o do náručí. Unesla ho, protože teď měla hodně jeho síly. Už už otvírala okno, když v tom. ,,Rai?" ozvalo se ode dveří. Dívka se otočila tak prudce div nevypadla z okna. ,,Kentaro?!" lekla se. Zatočila se jí hlava. ,,Co to...." polédl na věc, kterou držela v náručí. Poznal otce. ,,Věděl jsem, že to uděláš.." hodil na ni zklamaný pohled. ,,Musela jsem..." kroutila hlavou a do očí se jí začínaly drát slzy. ,,Nemusela!" křikl chlapec a vrhl po ní kunai. Dívka kousek uskočila, ale protože Orochimaru byl těžký, zbraň ji zasáhla a škrábla ji do ruky. Lord spadl na zem. Kentaro se k ní nebezpečně blížil. Dívka neměla žádnou cestu k úniku - Za sebou okno (zavřené), před sebou na zemi mrtvolu, vedle postel - prostě byla zablokovaná mezi samými nepotřebnými věcmi.

Už stál skoro u ní. Dívce začaly stékat slzy po tváři. Vražda ji nerozplakala, ale když uviděla svého milého, který chce zabít ji.....

,,Jen do toho....nemám co ztratit." provokovala. ,,Ale já mám." zaleskly se mu oči. ,,Jenomže tě nemůžu nechat odejít. To by mi otec neodpustil." kroutil hlavou. Přiblížil se ještě blíž. Podvědomě doufal, že se něco stane, nebo že někdo zasáhne, aby to nemusel udělat.

Jeho přání se splnilo. Kentara najednou zezadu někdo omráčil. ,,Tati!" křikla dívka. Ito popadl tělo lorda a běžel směrem k východu. ,,Pojď! Máme málo času. Honem než si nás někdo všimne!" Natsumi neváhala a utíkala za ním. Nikde nikdo nebyl. Bylo to divné. ,,Kde jsou všichni?" ptala se v běhu. ,,Venku, mají tam nějakou práci." Ušklíbl se na dceru a pokračoval v cestě. Dívka pochopila. Nastražil nějakou léčku, aby je zaměstnal.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Kameko Katsumi oro oro Lucy Kameko Katsumi oro oro | Web | 27. března 2009 v 9:13 | Reagovat

no bezva.. ale díky tomu, že mě podvedl, jsem ani nebrečela.. nebylo to tak hrozný a možná, kdyby byl ještě naživu, tak ho dorazím.. nevím..

dobrej dílek !

2 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 27. března 2009 v 12:26 | Reagovat

Nechci byt jedovata vuci Luce, tudiz uprimnou soustrast....ale Choco, ty vis, co si o tom myslim! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama