Štěstí v neštěstí 9.díl - Kdo jsem?

6. února 2009 v 21:16 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


Bylo jí špatně. Opravdu špatně, Pomalu se ploužila a moc si přála, aby tam s ní byl Ito. Každou chvíli zvracela, takže bylo viděť kudy šla. Po chvíli padla vyčerpáním. Svalila se na zem a zůstala ležet.

Otevřela oči. Viděla rozmazaně, ale přece jen se mezi tím vším býlím světlem rýsovali nějaké obrysy. ,,Myslíš, že spí?" ptal se někdo (nejspíš muž), ,,Pšššš...." tak muž pochopil, že asi ano. ,,C-Co to...kde to jsem?" ptala se Aleia a snažila se vstát. ,,Ne ne.... jen lež!" ukládala jí zpátky zase dívka. ,,Já jsem Miyu, tohle je můj bratr Hideaki. Jsi ve skryté Vodopádové vesnici. Tenhle název Aleia ještě nikdy neslyšela. Neměla ale sílu se vyptávat a tak zavřela oči a snažila se zase usnout.

Po pár hodinách se probrala, vstala a oblékla se. Vešla do vedlejší místnosti, kde zrovna rodina obědvala. ,,Neruším?" ptala se slabým hlasem. Dívka vyskočila od stolu. ,,Proč vstáváš?? A co to máš na sobě?" než stačila něco říct vlekla ji zpátky do pokoje a začala se přehrabovat ve skříni. ,,Tady máš nějaké oblečení, tohle se vyhodí." Aleia raději nic nenamítala. ,,Miyu?" oslovila dívku opatrně. ,,Hmm??" ,,Jak jsem se tu ocitla?" Miyu přišla k posteli a začala ji stlát. ,,Můj bratr Hideaki tě našel v před vchodem do vesnice. Ležela jsi u vodopádu. Tak tě donesl sem. " odmlčela se. Pohlédla na ni a zamračila se ,,Jak se vlastně jmenuješ?" To ale Aleiu zaskočilo. Honem si nemohla vzpomenout. Po chvíli přemýšlení řekla: ,,Já-já si nevzpomínám." Miyu se ušklíbla. ,,Nebyla jsi moc zraněná, ale vypadala jsi slabě. Nejspíš jsi spadla ze skály, když jsi ležela pod ní, protože jinak se sem nedostaneš. Musíš ještě hodně odpočívat, aby se dítěti nic nestalo." usmála se. Aleia zakoulela očima a podlomila se jí kolena. Kdyby ji zezadu nechytl Hideaki, který zrovna vešel, spadla by. ,,Ty jsi nevěděla, že jsi těhotná?" ptala se překvapeně. Dívka jen zakroutila hlavou. Hideaku ji vzal do náruče a položil na postel. Usmál se. Vypadal jako někdo koho dobře znala. ,,Ito" vykřikla najednou ,,musím ho najít!" křičela. Chtěli se jí zeptat, kdo to je, ale nenaskytla se jim příležitost. Když už otvírali ústa, Aleia zase usnula. ,,Necháme ji odpočívat" odváděla Miyu bratra z pokoje. Mu se spící dívka očividně líbila.

Po pár dnech marného hledání se Ito zase vrátil do vesnice. Lidé už pracoali na opravě Skalnaté a tak jim chtěl pomoct. Lidé se na něj sice dívali s opovržením, ale s tím nic dělat nemohl. Vždy, když šel kolem nějaké skupiny lidí slyšel různé, ne zrovna chváliplné narážky, které pokaždé směřovali na jeho dívku. Vrátil se domů, kde ho všichni přivítali. I když si svůj návrat představoval trochu jinak, byl rád, že ho neignorovali. Popadl hřebíky a kladivo a šel opravit střechu. Celý den se ve Skalnaté stavělo a opravovalo. ,,Hej! Synu! Co že ti to tak trvá?" ptal se otec. Ito mu nebyl schopný odpovědět. Bylo mu smutno. Co teď asi dělá jeho milovaná? Kde je? Jak jí je? A...Žije ještě? Nestalo se jí nic. Tohle si nepřipustil. Tuhle otázku si nesměl pokládat! Do očí se mu nahrnuly slzy. Když přibíjel poslední tašku, trefil se do prstu, protože přes slzy neviděl. ,,Chlap nebrečí!" vykřikl najednou. Ale dole před domem stála Yuri a slyšela ho. Pochopila, že má o Aleiu starost. Sklonila hlavu. Po chvíli byla střecha hotová a Ito slezl ze žebříku.


Vešel do domu. Šel tak potichu, že ho rodiče ani nezaregistrovali. Zrovna se bavili o Aleii ,,Je dobře, že odešla. Ito by s ní měl jenom trápení" To neměli říkat. Slyšel je. Myslel si, že ji mají rádi. Podíval se na matku, zakroutil hlavou a chtěl odejít do svého pokoje. (Bydleli v části vesnice, kam požár nezasáhl tak moc, v jejich případě shořela jen střecha.) Otvíral dveře, ale v tom se zastavil: ,,Já ji miluju a ani vy my to nemůžete zakázat." řekl chladně, vešel dovnitř a výrazně za sebou práskl dveřmi. Klesl na postel a zabořil hlavu do polštářě. Kde jenom jsi? Běhalo mu hlavou. Kde jsi??


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 6. února 2009 v 22:59 | Reagovat

Jaj, oni se ete musi potkat ...... kdy se najdou? A pises to uz? =D

2 Chie Oro Sasu Uchiha Chie Oro Sasu Uchiha | 7. února 2009 v 11:58 | Reagovat

jo pisu :D ale zatim se jeste nepotkaji, napred tam bude chvilu misto Ita Hideaki :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama