Štěstí v neštěstí 8.díl - Vyhnanství nebo útěk?

5. února 2009 v 18:20 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


,,Neviděli jste někdo Aleiu?" ptal se naléhavě. Schválně řekl i její jméno, protože ve skalnaté moc obyvatel nebylo a všichni se navzájem znali. ,,Tu odvezla moje žena do nemocnice." odpověděl mu blízký příbuzný jeho rodiny. Ale než se zmohl na slovo přidala se do rozhovoru nějaká žena: ,,Ona za všechno může!!!" křičela ,,my ji tady už nechceme!! Vesnici opravíme, ale ona tady už nesmí být!! Nikdo ji tu nechce!!" to chlapce zaskočilo. ,,Ano, Ano!!" přidávali se lidé. Ito jenom hloupě valil oči. Byl vyveden z míry. Ani jeho rodiče ho nepodpořili. Jen Yuri stála by se jí ráda zastala, ale lidé ji povalili na zem a málem ušlapali.


,,Bráško! Počkej!" křičela za ním, když odbíhal ze zbytků vesnice. Běžel až do nemocnice, mezitím se ani jednou nezastavil. Vběhl do budovy a měl namířeno rovnou k recepci. ,,Dobrý den, hledám....." zarazil se. Viděl nějakou osobu podobnou jeho dívce vycházet z budovy. ,,Aleio?!" křikl. Nebyla to ona. Zastavil se a zklamaně vydechl.

Nemohl ji nikde najít. Vrátil se do vesnice a ptal se lidí, jestli ji tu zase neviděli. Ale ti se s ním nebavili. Jen se tiše bavili mezi sebou a ukazovali si na něj. Nevěděl co si počít. Ta žena, co asi před půl hodinou vyhazovala a Aleiu bez její přítomnosti z vesnice, teď stála pře domem Hokage a škodolibě se smála. Přišel k ní blíž a nevrle se ptal: ,,Co vám udělala?? Proč vám tak vadí??" žena se na něj jen podívala ve stylu ,,a jako co?" a otočila se k odchodu. Chytil ji za paži a zacloumal s ní, aby se vrátila. To ale neměl dělat. Naštvala se - oči jí zčernaly. Ito okamžitě poznal Kameko a chtěl ji praštit. ,,ÁÁÁÁ!!! Pomoc!! Chce mě zabít!! " křičela. Všichni lidé se otočili a viděli chlapce jak mlátí ,,nebohou ženu". Rozběhli se k nim a chtěli ho zpacifikovat. Všiml si jich. Neváhal a utekl. Už byl skoro u hranic vesnice, když se otočil a spatřil Yuri. Plakala. Přišel k ní. ,,Co se děje?" zeptal se, ale pak zjistil, že to byla asi hloupá otázka. Objal ji. ,,Musím jít" Cítil, že má úplně promočené rameno. ,,Půjdu s tebou." vzlykala, ,,Ne...bylo by to podezřelé. Ale ještě se uvidíme, neboj se" políbil ji a odběhl směrem k lesu.


Mezitím se mladá sedmnáctiletá dívka vydala zpět do své rodné vesnice. Ve Skalnaté už ji nechtěli a navíc z ní už nic nezbylo. Cesta tam byla ale hrozně dlouhá a Aleii už nestačil dech. Klesla ke stromu, o který se opírala. Už nemohla dál. Odpočinout si ale taky nemohla. Mohli by ji najít a hlavně by se tu někde mohl objevit Orochimaru. A toho se bála. Po chvíli sezení vstala a vydala se opět na cestu. Běžela strašně dlouho. Nezastavila se dokud nedoběhla do Zvučné.

,,Musíme to tady prohledat!" rozkazoval Orochimaru, kterého dívka poznala podle hlasu. ,,Někde ji tu cítím!" Aleia chtěla vykřiknout, aby ji našel, vzal si její kekkei genkai a konečně ji zabil. Aby ukončil její život plný trápení. Napřed rodiče, potom Takeru, teď musela odejít i od Ita. Dlouho se rozmýšlela jestli se mu má ukázat nebo ne a mezitím se krčila za velkou skupinou keříků. Seděla tam tak dlouho, tak dlouho přemýšlela až usnula. Probudila se až pozdě večer. Nikde nikdo nebyl. Zdálo se, že je vzduch čistý. Vstala, ale zatočila se jí hlava a rozbolelo břicho. Hodila šavli na trávník. Zakryla si pusu a utíkala pryč. Sotva utekla, objevil se na místě Orochimaru. Sehnul se, prohrábnul poblitý trávník a rozemnul si zvratky mezi prsty. ,,Zdá se, že už nebude jediná, od koho budu mít kekkei genkai. Asi budeme mít dalšího adepta na odebrání schopností." škodolibě a hlasitě se zasmál , že vzbudil celou vesnici.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | Web | 5. února 2009 v 19:09 | Reagovat

parádní :)

2 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 5. února 2009 v 19:53 | Reagovat

Aaaa on hrabal zvratkly? Blee =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama