Štěstí v neštěstí 6.díl - Kamarádky?

2. února 2009 v 21:32 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


Nevěděli zda mají tělo odnést do vesnice, kde by ho asi nikdo nevítal s otevřenou náručí, nebo ho pohřbít někde tady. Nakonec se shodli ho pochovat někde v lese, na hezkém místě, protože to byl vyhnanec a vesnice nepřipadala v úvahu. Vydali se tedy do lesa. ,,Počkej." Zastavila Ita Aleia. ,,Napadlo mě lepší místo." Chlapec nechápal. Pokynula, aby šel za ní. Prodírali se lesem až dorazili k jezeru. Dívce se zase nahrnuly do očí slzy. ,,Proč tady?" tázal se pořád Ito. Neřekla mu pravý důvod. Nikdy. I když tušila, že mu to Takeru už dávno řekl. ,,Měl to tu rád" odvětila. Místo to bylo opravdu krásné.

Po dlouhém kopání se s Takeru naposledy rozloučili a pomalu jej spouštěli do hluboké jámy. ,,Od teď sem budeme chodit každý týden, přesně v tento den." pravil nakonec bratr zemřelého. ,,Nikdy na tebe nezapomeneme." doplnila ho Aleia. Nějakou dobu ještě stáli u malého nenápadného hrobu. Ito chytl dívku za ruku. Podívala se na něho a vzápětí se políbili. Odešli spolu do vesnice. ,,Myslím, že Takeru by si přál, aby jsi poznala naši rodinu."

Vesnice byla chovaná ve skalách, možná právě proto nesla jméno Skalnatá. Byla tak dobře chráněná. Hned na hranicích vesnice a velkých skal bylo spousta stromů. Aleiy se moc líbila. Komu taky ne. Byla málá a útulná a všichni se tam navzájem znali. Poprvé za dlouhou dobu se zase necítila sama. Měla pocit, že někam patří. Držela se s Item za ruku a ,,spokojeně" kráčeli k jeho rodinnému domu. Ve dveřích už stála Yuri a netrpělivě bratra vyhlížela. ,,No konečně!" křikla, když je viděla přicházet. Potom jí ale došlo, že není sám. Její úsměv ztuhnul. Neměla Aleiu ráda. Chtěla přece zabít Takeru! Bezhlavě se vyřítila ze zápraží a vtrhla mezi ně. Odtrhla je od sebe a odtáhla Ita do ústraní. ,,Zbláznil ses?? Co to děláš? Vždyť ona chtěla přece....." hulákala, ale bratr ji přerušil. Sklopil hlavu. ,,Už není mezi námi?" Nasadila tupý výraz. ,,Jak to myslíš?" ušklíbla se. ,,Prostě....on....." zavřel oči a ukápla mu slza. V tom okamžiku Yuri došlo o čem mluví. Zatočila se jí hlava a praštila sebou o zem. V jejím případě to mohlo znamenat mnohé. Mívala totiž často nízký tlak a tak se stávalo, že prostě omdlela. ,,Yuri! Ne!!" křikl, ale protože byl lékařský ninja po chvíli zjistil, že se o tlak nejedná. Odnesl ji do jejího pokoje a přinesl jí něco k pití. Nechali ji odpočívat. Ito odešel říct zprávu o bratrovi rodičům. Svého syna neviděli už několik let, takže ho tak vlastně ani nebrali. Otec byl trochu posmutnělý, matka nejen trochu. Brečela na celé kolo. Přece jen to byla její krev.

Potom co si ona i Yuri odpočinuly, rozhodl se jim Ito konečně formálně představit svou přítelkyni. ,,Mami, tati......Yuri....tohle je Aleia." ukázal na dívku stojící vedle něj. ,,Buďte tu jako doma" vítala ji rodina, kromě Yuri. Neměla ji ráda.
Zatvářila se důležitě, zvedla nos, našpulila rty a odešla. Aleii to bylo líto. Chtěla se s Yuri s kamarádit.

Přijali ji do rodiny, její vztahy s Yuri se trošku zlepšily a Ito ji nepřestával milovat. Od Takeruho smrti už uplynuly tři měsíce. Jak slíbili, chodili na jeho hrob k jezeru každý týden. Museli si ale dávat pozor, aby je nepřepadl Orosliz a jeho sexbomba. ( :D :D :D ). Aleia byla šťastná, protože vesnice Skalnatá byla dokonale chráněná, takže byla v bezpečí. Snažila se moc nevycházet za její hranice, jen když to bylo nutné. Bála se, že bude muset bojovat se svým nepřítelem a že prohraje. Moc se o tom s Item nebavila, ale jediné o čem přemýšleli spolu byla pomsta.


Jednoho krásného dne se zase takhle procházela Aleia po Skalnaté, když v tom narazila na Yuri Seděla na houpačce přivázané k velkému stromu. Pomalu se houpala. Aleia k ní přistoupila a jemně do ní strčila. Yuri vykřikla leknutím, ale když uviděla, že je to ,,jen" ona zase klidně seděla dál. Dívka ji ještě jednou postrčila. Yuri zabrzdila houpačku nohama. ,,Proč ti tak vadím?" nevydržela už Aleia nátlak. Děvče mlčelo, jen dál pohupovalo nohama. ,,Možná...snad...asi, že mi přebíráš bratra." řekla opatrně. Aleiu to dost udivilo. Myslela si, že to bude kvůli jejímu druhému bratrovi. Opatrně jí vysvětlila, jak to opravdu je a taky že nemusí mít strach, že jí ho nikam neodvede. ,,Bude pořád tvůj" pronesla lehce, ,,nikdy ti ho nevezmu."

Od té doby se z nich staly postupem času dobré kamarádky.


Omlouvám se, že Yuri vypadá jak mimozemšťan těma očima, ale dělala jsem o narychlo :D :D :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 2. února 2009 v 22:29 | Reagovat

Orosliz a jeho sexbomba xD to mi neco rikaaa xD xD

2 Lucy Oro Oro Lucy Oro Oro | Web | 3. února 2009 v 16:06 | Reagovat

mňam... dost dobrý ti řeknu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama