Štěstí v neštěstí 4.díl - Shledání

1. února 2009 v 19:24 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


Uplynuly dva měsíce a Ita právě pouštěli z nemocnice. Byl rád, protože ho to tam už nebavilo. Nedalo se tam nic dělat. Ani trénovat, ani se procházet, mohl si jenom číst ...... a myslet na Aleiu. Utápěl se ve smutku, protože mu nepřišlo pravděpodobné, že by ji ještě někdy spatřil. Ale on se nedal jen tak odradit. Hned co se vrátil domů, pozdravil své rodiče a sestru a zase odešel. Musel ji najít. Jenomže vůbec nevěděl, kde. Nenapadalo ho žádné místo kde by mohla být. Celý den ji hledal. Prošel snad všechny vesnice, všech se ptal jestli neviděli tmavovlasou dívku se zářivě zelenýma očima, ověšenou zbraněmi. Ovšem když lidé slyšeli slovo zbraně hned utekli, schovali se, nebo zabouchli pře Item dveře. Nevěděl co si počít. Už nevěděl kam jít. Propadl zoufalství. Ale nakonec ho ještě napadlo jedno místo kde by mohla být. Myslel si sice, že tam nebude, ale za pokus to stálo.


Rozběhl se do lesa a po chvíli dorazil na místo. Cítil její přítomnost. Rozhlížel se kolem sebe. Nikde nikdo. Posmutněl. Najednou se ale z nedalekého křoví vynořila nějaká postava. ,,Aleio?" zakřičel. Nikdo se neozýval. Chlapec upřeně hleděl do křoví. ,,Ito?" zeptal se najednou někdo. Nadskočil. Někdo vyšel z křoví - byla to opravdu Aleia.


Rozeběhla se proti němu. Chytil ji pevně do náručí a políbil. Byl to dlouhý polibek a nezůstalo by jen u něj kdyby.....,,Máte to tu ale hezký páreček!" řekl najednou někdo. Odtrhli se. ,,Kdo je to?" ptal se potichu Ito Aleiy. Než ale stačila cokoliv říct, návštěvník odpověděl sám. ,,My se ještě neznáme viď? Já jsem Orochimaru." Aleia se začala třást a Ito o ni měl strach. ,,Co chceš?!" křikl. Orochimaru bez váhání prozradil své přání: ,,Chci ji...ale....ty by ses mi taky hodil!" Aleia se lekla a vyběhla proti němu. ,,Tak to ne!" Uběhla asi dva metry když se před ní objevila Kameko. ,,Dlouho jsme se neviděly." Pozdravila ji škodolibě. Otočila se a jako by na něco čekala. Najednou se k ní začal plazit obrovský had - Orochimarův jazyk -
a vtiskl jí vroucí polibek. Kameko se slastně podívala na Aleiu. Ta se ovšem netvářila zrovna dvakrát šťaštně. Zezelenala a omdlela. ,,Aleio!" rozběhl se za ní Ito, ale Kameko ho odrazila. Letěl asi deset metrů až narazil do velkého stromu a padl k zemi. Sotva dopadl najednou se rozplynul. Použil totiž Kage bushin no jutsu - stínové klonování. ,,Sakra!" vzdechla Kameko. V záchvěvu nepozornosti se probrala Aleia a podkopla jí nohy. Ta to ale nečekala a spadla. V zápětí se pravý Ito vynořil zpoza stromu a zaútočil na Orochimara. Ten ho ale jednou ranou odrazil. Kameko se zase postarala o Aleiu. Po chvíli leželi oba na zemi a vítězové se opět políbili. ,,Co teď s nimi?" ptala se Kameko. Orochimaru chvíli přemýšlel. ,,Vezmeme je s sebou.....oba." Žena nechápala. Na co jim budou oba. Než se stačila zeptat. Orochimaru jí odpověděl. ,,Ji potřebujeme kvůli Tensei a ho..... ho nepotřebujeme. Chci aby ho zabil Takeru - jeho bratr."
Trošku nechutnej obrázek :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikush x)) Kikush x)) | Web | 1. února 2009 v 19:24 | Reagovat

Ahóy--potrebuje tvôj hláásoQ x)) Plosíím hlasni pre kikush→ http://kocur1234.blog.cz/0902/anketa-do-sonb

Plosíím a ak budeš potrebovať hlásoQ ty tak napííš a ja za teba rada hlasnem x))

PS:krásny blogíísek x))

2 Fárbyna Fárbyna | 1. února 2009 v 19:57 | Reagovat

Kawaii!! A to vis ze chci spratelit =D

3 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 1. února 2009 v 19:58 | Reagovat

=D

4 Lucy Oro Oro Lucy Oro Oro | Web | 12. února 2009 v 11:22 | Reagovat

mlask

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama