Štěstí v neštěstí 2, 4.díl - Asi je to láska

25. února 2009 v 7:28 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí

,,Opravdu si to nerozmyslíš?" Kameko polil strach, ale snažila se přetvařovat. ,,Nevím proč." znuděně se podívala na svou manikúru. Natsumi se naštvala a hodila blesk proti zdi. Okamžitě se do ní udělala díra. ,,Vážně?" teď už se ale žena opravdu bála. ,,Pche!" prskla a zmizela ve dveřích. Rai padla na postel. Byla vyčerpaná. Tuhle techniku sice vylepšila, ale ta to jí ubírala mnohem vích chakry než normální Tensei. ,,Evidentně tě to baví" ozvalo se. Dívka vyskočila. Vedle sebe uviděla Kentara. ,,Ach..... to jsi ty" vydechla si. ,,Tak hele.." chytil ji najednou pod krkem. ,,na mou matku už nesáhneš." Natsumi se zasmála. ,,Maminčin mazánek, jo?" popichovala ho. To ale neměla dělat. Chytil ji ještě pevněji, tak, že nemohla dýchat. ,,Se mnou si nehraj holčičko!" začal se zlobit. ,,Když teď jenom lehce pohnu rukou budeš mrtvá, takže si dobře rozmysli co příště řekneš, jestli nějaké příště bude." pochopila, že si nedělá srandu. ,,Nejsi tak nevinná jak vypadáš. Myslím, že začínám tušit kdo opravdu jsi." zamrazilo ji v zádech. Kentaro povolil na stisku. ,,Jsi chytrá a to se mi líbí." usmál se a políbil ji. Potom povolil úplně. Rai klesla na postel a začala kašlat. Rozletěli se dveře a Kentaro pyšně odešel.

Celé dny nic nedělala. Jediné co byla její starost bylo zabít Orochimara. Jenomže to nebylo tak snadné. Odpočívala a přemýšlela. Kentaro se jí začínal líbit, ale byl trošku jiný. Chvílemi jí připadalo, že je to schizofrenik. Někdy byl hodný a vášnivý... jindy by ji zase nejradši zabil. Byl fakt divnej. Vůbec ho nechápala. Vstala a šla do zahrady. Chtěla si trošku zpravit náladu a nasát čerstvý vzduch. Jenomže sotva došla a viděla okolí, byla zklamaná. Všude jen seschlá tráva. Jenom kolem malého dřevěného plotu si rostla jedna hnusná růže. Přišla k ní blíž a chtěla si aspoň přivonět. Když ji ale viděla do detailů, hodila na ni škleb a raději ji opustila. Šla se projít dál. Byly tam stáje a kolem lesy. Nelíbilo se jí tam. Všechno působilo strašně pochmurně. Ten den byl pro ni celej emo. Vzala nohy na ramena a odkráčela si to zase dovnitř. Přemýšlela jak se dozvědět co nejvíce informací o Orochimarovi. Kentara se sice bála, ale věděla, že nemůže být až tak zlý, protože ta noc.....ta svědčí za všechno. Šla do svého pokoje a převlékla se. Vzala na sebe koketní šaty a vydala se do jeho pokoje. Zaklepala na dveře. Nikdo neotvíral. Směle vešla dovnitř. ,,Pardon, že ruším, ale...." zastavila řeč. Kentaro polonahý stál čelem k oknu. Přes stůl tam nebylo vidět. Najednou s z pod něj vynořila žena a otřela si rty. ,,pardon" pokračovala. Usmála se a zavřela dveře. To se nám pěkně vybarvil.Opřela se o sloup, který ohraničoval vchod. Po chvíli vyšla žena a zamířila k východu ze sídla. Po ní se vynořil i Kentaro. Rai mu pohlédla do obličeje, potom se podívala na jeho poklopec, zasmála se a zase odvrátila pohled. ,,Závidíš?" popichoval ji. Přišel blíž a přitiskl ji ke zdi. ,,Nepřibližuj se ke mně. Teď to měla v hubě ona." Chlapec se evidentně urazil. Chtěla odejít. Chytl ji za paži. Dlouze se na ni podíval. Nasál její vůni. ,,Obleč si jezdecké oblečení, půjdeme se projet." přikázal. Potom ji pustil. ,,A ty si dej sprchu!" ušklíbla se a odešla se připravit.

Za půl hodiny se oba sešli venku. Koně již byli přichystáni a tak mohli okamžitě vyjet. Nasedli a namířili si to přímo do lesa. Natsumi se trošku bála, protože přecejenom neměla ani tušení co tam budou dělat. Mohlo se stát cokoliv. Dojeli. Kentaro seskočil z koně a přivázal ho ke stromu. Rai udělala to samé. Byli na kopci. Šli k dalšímu stromu a lehli si do trávy. Objímali se. ,,Víš, že tě nechápu?" ztěžoval si. Dívka ho nechápala. Měla sto chutí mu vmést do tváře, že ona nechápe jeho, ale to nemohla, protože.....nevěděla jak na to zareaguje. ,,Jak to myslíš?" mírnila se. ,,Ani nevím....ale....přijde mi divné....nechápu proč jsi se u nás tak najednou objevila?" ptal se nenápadně. Rai nevěděla co odpovědět. ,,Ztratila jsem se v lese a nevěděla kam jít....a...." vymlouvala se. Kentaro se začal smát. Podívala se na něj. ,,Tak teď lžeš." zvážněl. Tak a teď bude zle, myslela si. Pomalu se zvedala. Chytl ji za ruku. ,,Občas z tebe jde strach." přiznala. Zase se lehkomyslně usmál. ,,Občas?" přitáhl si ji blíš a začal ji líbat. Pomalu z ní svlékal šaty. Netrvalo dlouho a byli oba nazí.

Stále vyslečení leželi na trávě a kochali se přírodou. Kentaro se v duchu vítězoslavně radoval, ale Natsumi křičela a litovala, že to udělala už po několikáté. Jenomže věděla, že mu se prostě odolat nedá. Vstala a oblékla se. ,,To si mě se vytáhl jenom kvůli tomuhle?" dobírala si ho. Zamyslel se. ,,Co když ano?" ušklíbla se. Vstal a taky se oblékl. Vyskočil na koně. Počkal až nasedne i dívka a potom zase odjeli. Rai se nechala vést svým milence, kterému teď v tuto chvíli plně důvěřovala. Po té cestě jela dívka poprvé. Zdálo se jí, že už tam někdy byla, ale nemohla si to vybavit. Cesta byla zarostlá různými keři a houštím. Po chvíli se mezi stromy objevilo něco jako vrcholky hor. Ne....byly to skály. Natsumi okamžitě poznala domov. Přešla z klusu do kroku. ,,Proč jdeme sem?" mračila se. ,,Chci ti ukázat město. Je hrozně hezké." a tolik by se tam toho dalo zničit.....myslel si, ale to už raději nedodal. Rai se rozhodla hrát si na zlou. ,,No dobře.....ráda uvidím to ,,krásné" město." podotkla. Sesedli z koní a zase je uvázali. Nechali je stát na kraji vesnice, ale do ní samotné se vydali pěšky.

Došli na trh. Byla tam spousta stánků s různými věcmi. Procházeli se mezi nimi a drželi se za ruce. Kentaro se tvářil spokojeně, protože věděl, že ho tam nikdo nezná. Natsumi si myslela jestli není blbej, když všichni ví kdo je Orochimaru. Hrozně se divil, že na něj všichni civí. A diví se?? Vždyť je mu tak podobný (akorát není tak slizkej). Najednou si uvědomila, že spíš na něj se dívají na ni. Všichni ji tam znali. ,,Natsumi?? Je to Natsumi??" šeptali si lidé. Vždy, když se chlapec otočil, dívka udělala gesto na občany, aby ji neprozradili. Po chvíli si jich nikdo nevšímal. Když už chtěli odejít, Kentaro rozhodl, že to vezmou přes střed. Chtěl se ještě projít. Natsumi se bála, ale nemohla nic dělat. Přišli k domku, který stál přímo ve středu vesnice. Před ním seděl muž, hlavu v dlaních. TATI!!! křičela dívka uvnitř. ,,Hej! Je ti něco?" začal do něj rýpat. Muž dál mlčky seděl. ,,Nech ho být." poručila dívka a táhla ho pryč. Muž okamžitě zvedl hlavu. Poznal dceru podle hlasu. Dívka tlačila Kentara před sebou a jenom mlčky zamávala. Ten vstával a chtěl něco říct. Se slzami v očích zakroutila hlavou. Otec byl zklamaný. Netušil, že by se jeho milovaná dcera snížila k něčemu takhle odpornému jako je tahat se se zločincem. Natsumi s tím také nesouhlasila, ale nemohla za to, že se do toho chlapce začala postupně zamilovávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 25. února 2009 v 14:09 | Reagovat

To je drsne dobre =) i kdyz ten obrazek...vis jak, ja jsem prece anti - Oro xD

2 Lucy Oro Oro Lucy Oro Oro | Web | 25. února 2009 v 15:41 | Reagovat

můj hošánek se nazdá :D

3 Deny Deny | Web | 26. února 2009 v 16:03 | Reagovat

paráda xD

4 Lucy K. Oro Oro Lucy K. Oro Oro | 26. února 2009 v 19:35 | Reagovat

dalšííí !!!!!

5 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 27. února 2009 v 20:20 | Reagovat

POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!POKRÁČKO JL!!!  xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama