Štěstí v neštěstí 16.díl - Pomsta bude sladká - Natsumi

13. února 2009 v 21:00 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1
Poslední díl první série!!


Uplynul nějaký čas a Aleiu i s Natsumi už pouštěli z porodnice. Aleia si sbalila věci a pak byla připravená odejít. Zabalila dítě do peřinky. Ito ji čekal venku. Přišla k němu a políbila ho. ,,Měli bychom se vrátit domů." řekl Ito, když sotva ušli deset metrů. Aleia napřed nechápala. Kam domů? ,,Domů do Skalnaté, už je opravená. Jestli máš strach, že tě tam nebudou chtít, tak to se nestane, zařídím, aby...." rozvykládal se, ale dívka ho zastavila. ,,Dobře."

Oznámili to i Miyu a Hieakimu. Hideaki z toho neměl moc radost, ale zároveň byl rád, že mu Aleia nebude na očích a třeba na ni zapomene. Možná by mohl zajít za tou servírkou....


Natsumi už byla docela silná a to taky znamenalo, že zvládne cestu. Snad. Naposled se rozloučili a vydali se na cestu. Šli asi půl dne, protože jak už víme Skalnatá je blízko. Jediný zádrhel, proč se zdrželi bylo dítě. Potřebovalo často přebalovat a krmit. Druhý den ráno konečně dorazili. ,,Tak a jsme tu." řekl Ito vesele. Aleia z toho ale takovou radost neměla. Nedalo se nic dělat. Aspoň, že zase uvidí svou kamarádku Yuri. Hned se jí zvedla nálada. Vykročila vpřed. Došli k domu. Ito zaklepal na dveře. Nikdo neotvíral. Vešel tedy dovnitř. ,,Halóóó? Je tady někdo?" Z obývacího pokoje vyběhla Yuri. ,,Ito!" zakřičela ,,mami! Tati! Pojďte sem! Ito se vrátil!" volala rodiče. Vrhla se bratrovi kolem krku. Po chvíli přiběhli rodiče. Vítali syna, kteréjho už dlouho neviděli. ,,Mami..tati....Yuri." oslovil rodiče. Ti se trošku vylekali. ,,Nejsem sám" pokračoval a ukázal ke dveřím, ze kterých vyšla Aleia, dítě v náručí. ,,Dobrý den" pozdravila. Matce se zatmělo před očima. Otec ji musel přidržet. Potom ji posadil na pohovku. Ito povykládal rodičům jejich příběh. ,,Takže my...jsme....prarodiče?" ptal se otec. Ito jen mlčky přikývl. Dívka přišla k nim přišla a ukázala jim dítě. ,,Jmenuje se Natsumi." hlesla. Nemohli se na své vnouče vynadívat. Pořád říkali jak je krásná. Ito se jim ještě asi tisíckrát omluvil, že utekl a nepomohl jim s opravami. Rodiče mu okamžitě odpustili. Zavedli novopečené rodiče do jejich domu, který také opravili. ,,Mockrát vám děkujeme!" řekl Ito i Aleia zároveň. Zašli do domu a začali si ho znovu zvelebovat. Celý dům byl zařízený, jenom dětský pokoj scházel. Za pár dní byl hotový i ten.

Od té doby si Ito, Aleia i Natsumi si žili velice spokojeně. Aspoň na povrchu. Ito zapomněl na Orochimara i na Kameko, ale Aleia jenom tak lehce nemohla. Vyvraždili jí celý klan. Kdyby oni dva neexistovali, nic takového by se nikdy nestalo. Každou noc dívka potichu brečela. Ito si toho nikdy nevšiml. Na vesnici už nebyly nikdy spáchány žádné útoky.

Čas plynul a z Natsumi se stávalo moc krásné děvče. Prarodiče z ní měli moc velkou radost. Aleia a Ito se vzali. Yuri odjela studovat na akademii, která byla v jiné vesnici.


Ten den šla Natsumi poprvé do školy. ,,Každou noc tě slyším maminko." Řekla najednou v půli cesty. Aleia se lekla. ,,Slibuju ti, že se naučím používat svoje kekkei genkai a pomstím se. Za náš klan i za tebe. Za to co ti způsobili. Orochimaru zemře a Kameko bude trpět."

Natsumi se snažila svůj slib dodržet. Naučila se používat Tensei už v deseti a byla nejlepší z celé vesnice v házení kunaiy i shurikeny. Rodiče stárli a měli ze svého dítěte radost.

,,Dnes je mi právě osmnáct let." řekla Natsumi, když přišla za rodiči, ,,je čas abych se vydala na cestu." Ito nechápal, ale Aleii se začalo dělat špatně. Bylo jí do mdlob. ,,Neboj se matko. Vrátím se živá." řekla a odcházela. Ve dveřích se zastavila: ,,Vrátím se hned co zabiju Orochimara!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 13. února 2009 v 23:38 | Reagovat

To ma byt posledni dil? Me ale zajima jak to bude dal =D =D =D

2 Deny Deny | Web | 14. února 2009 v 13:41 | Reagovat

panečku...bezva x) takže bude i další série? Goody x)

3 Lucy Kameko Katsumi Oro Oro Lucy Kameko Katsumi Oro Oro | Web | 14. února 2009 v 17:54 | Reagovat

néé.. nikdo mi ho zabíjet nebude..

4 Viky Viky | Web | 8. září 2012 v 9:19 | Reagovat

To je fakt dobrý, doufám že bude další.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama