Štěstí v neštěstí 15.díl - Další Natsumi

10. února 2009 v 19:08 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


Aleia ležela v posteli. Přišla sestřička ,,Dobrý den maminko? Tak jak se dnes máte?" ptala se vesele. Vzala ji do místnosti s inkubátory, aby se mohla podívat na dcerku. ,,Už máte jméno?" zajímalo ji. V tom si Aleia uvědomila, že se nad tím ještě ani nezamyslela. ,,Natsumi" řekla najednou ,,bude se jmenovat Natsumi." Sestřička vzala tužku a připsala jméno na štítek. Rozhodla se zvěčnit tohle jméno, aby nikdy nezapomněla na krásné chvíle, které prožila u Hideakuho a Miyu. Když se dokochala svým krásným miminkem, vrátila se do pokoje. Tam už na ni čekal Ito. ,,Co tady děláš?" ptala se zvědavě. ,,Jen jsem tě přišel navštívit." objali se a políbili. ,,Tak kdy tě pustí?" vyzvídal. ,,Nevím, snad brzy. Říkali, že už můžu jít, ale Natsumi by tady ještě musela zůstat." Ito zvedl obočí. ,,Kdo?" v tom jí to došlo. ,,Natsumi. Tak se jmenuje. Doufám, že ti to nevadí. Chtěla jsem....udělala jsem to kvůli Hideakimu". Když to slyšel, naštval se. ,,Tak miluješ ho nebo mně?" křikl a odešel. Nezapomněl bouchnout pořádně dveřmi na důkaz toho, že mu to vadí. Aleia zůstala stát, pusu dokořán. ,,Snad jsem tak moc neudělala?" ptala se sama sebe a zabouchnutých dveří. Potřásla hlavou a zazvonila na sestru. Ta okamžitě přiběhla. ,,Mohla bych se jít na chvíli projít?" prosila. Sestra jí to dovolila a podala župan. Aleia vyšla do zahrady a nadechla se čerstvého vzduchu. Sedla si na lavičku. V zápětí zase přiběhla sestra. ,,Děje se něco?" ptala se vyrušená Aleia. ,,Uvnitř na vás někdo čeká." oznámila. Dívka jenom protočila oči. Tak ho pošlete sem.
Stál za ní a mlčky ji pozoroval. ,,Co chceš?" vyštěkla najednou. Cítila za sebou něco temného, něčí chakru. Velice silnou a zlou. ,,Přišel jsem se ti omluvit." vysvětloval Ito. Aleia přimhouřila oči a zkřivila ústa. ,,S tebou jsem nemluvila" pokračovala a otočila se. Nikdo tam nebyl. Jenom Ito. ,,Vím, že tu jsi." říkala osobě, která nebyla vidět. ,,To je logické, vždyť stojím přímo před tebou." divil se chlapec. Dívka se zase otočila a zase protočila oči. Tentokrát tak, že jí málem zůstaly nahoře. ,,Jestli mi něco chceš tak se objev." Sotva dořekla větu objevila se postava. Itovy vypadla z rukou kytice, kterou držel. Aleia zvedla hlavu a podívala se na osobu. ,,Věděla jsem, že jsi to ty ......Kameko......" ušklíbla se. ,,Nepovídej" odbyla ji jednoslovně žena, opřela se o strom a zívla. ,,Nikdo tě nenutil sem chodit." odpovídala na její gesto Aleia. ,,To by ses divila." opakovaně zívla. ,,Poslouchám, co chceš?" docházela dívce trpělivost. Kameko se zasmála. ,,Tvoje dítě.." nic horšího Aleia nečekala. Ito se otočil a běžel dovnitř. Vyběhl po schodech nahoru až do místnosti s inkubátory. Nikde nikdo. Jak je to možné? Kde jsou všichni. Byl tam hluk. Pořád jenom slyšel plakat malá miminka. Snažil se pořádně zaposlouchat. Najednou se ozval škodolibý smích. Vzadu u nejmenšího miminka - u Natsumi - stál Orochimaru a držel ji v náručí. ,,U mně ti bude dobře." znovu se zasmál. ,,Néééééééé!! To nesmíš!" snažil se ho zastavit Ito a běžel proti němu. ,,Já se tě ale ptát nebudu." setřel ho Oro-oro. Chtěl právě zmizet, když se před ním objevila Aleia. Vyrazila mu dítě z rukou. ,,Chytej" zakřičela bez přemýšlení. Jak ji to vůbec mohlo napadnout? Takhle riskovat? Říkal si Ito pro sebe. Potom mu ale došlo, že je to mnohem lepší než Natsumi nechat napospas Orochimarovi.


Letěla vzduchem a peřinka na ní vlála. Pomalu se začala odbalovat. Sotva pocítila chlad začala plakat. Mezitím co se zase všechny děti uklidnily, teď na Natsumin popud začaly znovu brečet. Postupně padala k zemi Ito přiletěl a chytil ji. Po chvíli ji utišil. Mezitím Aleia měla ruce položené na Orochimarovi. ,,Jsi slabá. Nezvládneš to!" podceňoval ji. ,,To si nemyslím!" měla jedinečnou šanci ho zabít, ale on měl pravdu. Neměla tolik síly, aby to udělala. Nebyla tak silná. Mohla z něj maximálně vysát chakru. Kdyby se pokusila o schopnosti, nejspíš by to nepřežila. ,,Nemůžu tě sice zabít, ale zmrzačit ano!" křikla a začala z něj vysávat chakru. Kolem jejích rukou se objevila modrá záře. Proudila z něj do ní. Stávala se silnou. Nabírala sílu, kterou jí právě poskytoval. ,,Odnes ji do bezpečí!" křikla na Ita. Odběhl. Běžel k přijímací kanceláři. Všichni ,,spali". Vypadali spíše jako omráčení. Chtěl vyběhnout z nemocnice, ale do dveří se postavila Kameko. ,,Někam se chystáš?" ušklíbla se. ,,Já ne, ale Orochimaru ano." Kameko nechápala. ,,do hrobu!" křikl, odrazil ji ode dveří a vyběhl ven. Protože Kameko Orochimara milovala. Přestala se dítětem zabývat a vyběhla nahoru. Orochimaru se pomalu kácel k zemi. Vzala na sebe zase neviditelnou podobu, připlížila se potichu k Aleie a omráčila ji. Chytla svého milovaného a zmizela. ,,Pro to dítě si přijdeme znovu!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 10. února 2009 v 20:50 | Reagovat

Efektní by bylo, kdyby Orochimara taky narvali do inkubatoru =D

2 Lucy Oro Oro Lucy Oro Oro | Web | 12. února 2009 v 11:00 | Reagovat

ha ha ha ... mě se to líbí.. další další honéém..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama