Štěstí v neštěstí 13.díl - Nový přírůstek

9. února 2009 v 11:08 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


Aleiu odvezli do nemocnice a do papírů napsali "těžký pád ze schodů". Okamžitě ji přijali na porodním. ,,Musíme to dítě dostat ven. Císařským řezem. Je to sice předčasné, ale nedá se nic dělat." informoval doktor příbuzné a odešel na sál. ,,Měl jsi pravdu," řekl po chvíli ticha Ito. ,,A v čem jako?" ptal se ho kamarád. ,,V tom, že by měla zůstat s tebou. Přece jen čeká tvoje dítě." Hideaki se pobaveně zasmál. ,,Kéž by..." řekl nakonec smutně a jeho úsměv opět zmizel. ,,Jak to myslíš?" nechápal Ito. ,,To dítě není moje," odmlčel se, ,,je tvoje."


Cítil jak padá. Padá do hluboké propasti, ale najednou.......jako by viděl světlo. Nádherné, čisté světlo, když v tom.... ,,Ito!" někdo ho volal ,,Ito vstávej" co se to děje? Někdo ho volá? Spí snad? Posadil se. ,,Omdlel jsi." říkal známý hlas. Promnul si oči. Byl to Hideaki. ,,Proč? Proč jsem omdlel?" ptal se jako by si na nic nepamatoval. ,,Nechtěj, abych to opakoval." prosil kamarád. V tom mu to docvaklo: Aleia, dítě, jeho dítě.....chtělo se mu zase omdlít, ale ustál to. Hlavou mu běhaly otázky. Jak je to jen možné? Vždyť...oni...spolu...byla to jedna noc (bohužel). Vstal a opět se posadil, tentokrát do křesla v čekárně.


Asi za dvě hodiny přišel doktor. ,,Máte holčičku!" oznamoval a díval se přitom na Hideakiho. Ten jenom smutně ukázal prstem na Ita: ,,Tohle je otec." doktor to evidentně nepochopil, ale neměl čas se tím zabývat. ,,Je zdravá, ale vzhledem k tomu, že se narodila předčasně a to na začátku sedmého měsíce, je velice slabá. Museli jsme ji dát do inkubátoru." poblahopřál novopečenému otci a zase se vrátil ke své práci.Ito se z toho ještě pořád nemohl vzpamatovat. Seděl a díval se do prázdna. Uběhlo pět, deset, patnáct minut, když v tom vyskočil a křikl ,,Já jsem otec!!" lidé to chápali, ale přece jen byl v nemocnici, kde je lepší být potichu, takže na něj házeli vražedné pohledy. Běžel za doktorem ,,Můžu je vidět?" ptal se nedočkavě. ,,Ano, ale jen na chvíli. Vaše paní se ještě neprobrala z narkózy." odpověděl doktor klidně a vedl ho. Prošli dlouhou chodbou ohraničenou skleněnými tabulemi. Skrz ně bylo vidět na malá nebohá spící miminka uložená v inkubátorech. ,,Támhle je to vaše." ukázal doktor na nejmenší miminko ze všech. Itovi se nahrnuly do očí slzy. Tentokrát to byly slzy štěstí. ,,Je nádherná," špitl. Doktor se usmál, mlčky přikývl a pokračoval v cestě. Prošli další chodbou, ve které už ale nebyla okna, ale dveře. ,,Pokoj č. 62." ukázal doktor a otevřel dveře. Aleiu spatřil hned jak vešel. Ležela na posteli a spala. Byla nádherná. Přesto, že byla po porodu a zcela vyčerpaná, pořád vypadala, že má hodně síly. ,,Bude spát ještě dlouho." vyhazoval doktor Ita z pokoje, když v tom náhle...,,Ito?" volal ho ženský hlas. ,,Dlouho?" usmál se chlapec a přišel k posteli. Doktor jenom zíral. Jak je to možné? Má ještě spát? Je divná. ,,Máte deset minut." odvětil a odešel.


Chytl ji za ruku. ,,Jak je ti?" ptal se. Aleia jen mlčky pokývala a změnila téma: ,,Viděl jsi ji?" usmála se. Ito pokýval hlavou. ,,Takže....už si na všechno vzpomínáš?" této otázky se dívka opravdu bála, ale věděla, že jednou přijít musí. ,,Myslím, že ano....jen....jen mi je líto Hideakiho. On mě miluje. Staral se o mně, když jsem ještě nevěděla kdo jsem. Taky jsem ho milovala. Nevím jak se to stalo, ale ta láska najednou...jakoby nějak pominula. Zase miluju tebe...Já tomu ani pořádně nerozumím. Jsem zmatená. Už ani nevím co je skutečnost a co sen...." Ito jí položil prsty na rty. ,,Pšššš.....to stačí, už na to nemysli." Chlácholil ji. Jenže to se řekne. Jak na to nemá asi myslet, když se jí na to teď ptal? Položila hlavu na polštář a zase usnula. Ito ji přikryl, tiše se zvedl a odešel. ,,Teď si musím promluvit s Hideakim. Musím vědět co má Miyu společného sOrochimarem..." řekl si nahlas, když zavíral dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 9. února 2009 v 15:31 | Reagovat

To diiiite vypada jak Lee =D =D

2 Deny Deny | Web | 9. února 2009 v 17:50 | Reagovat

Jééé to je dobrej dílek :) Jsi šikula xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama