Štěstí v neštěstí 12.díl - Kdo je Miyu?

8. února 2009 v 15:59 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Štěstí v neštěstí 1


To bylo poprvé co se Hideaki opravdu zamiloval. ,,Tak...co teď?" koktal. Aleia pohlédla na Ita, který se usmál. ,,Pořádně ještě nevím kdo jsem, vzpomínám si jen na útržky takže....." nevěděla jak dál. Bylo by troufalé po tom všem zeptat se Hideakiho jestli může ještě pár měsíců zůstat? Nebo má odejít s Item. Připadalo jí, že se ztrácí sama v sobě. Rozbrečela se. Oba chlapci přispěchali k ní. V tom se ale otevřely dveře, ve kterých stála Miyu. Popadla Aleiu za ruku a odvedla ji pryč. ,,Miyu!" křikl za nimi Hideaki, protože tušil, že vyslechla celý jejich rozhovor. ,,Kam mě to vlečeš?!" zdráhala se Aleia. Dívka ji ale neposlouchala. Aleia se jí vytrhla ,,Co je?" křikla. ,,Chtěla jsi ho jen využít co? Proč jsi popletla mému bratru hlavu?? A Itovi taky!!!?" nedala se zastavit. ,,Nechápu o čem to mluvíš? Vždyť jsem ztratila paměť..." , ,,Jenom se nedělej! Nejsi taková chudinka jak vypadáš!" znovu ji popadla a táhla pryč z vesnice.Mezitím se Ito a Hideaki zase začali hádat. O Aleiu/Natsumi se nestarali, protože oba Miyu věřili, ale to neměli dělat. ,,Aleia odejde se mnou!" namítal Ito. ,,Jmenuje se Natsumi a zůstane tady." oponoval mu kamarád. Hádali se asi hodinu, když debatu ukončil někdo třetí: ,,Proč ji nenecháte, aby se rozhodla sama?" ozvalo se. Byla to chůva, která vychovala Hideakiho a Miyu. ,,Co tady děláš?" snažil se usmívat Hideaki. ,,Váš křik je slyšet po celé vesnici a navíc jsem vám přinesla oběd, když Miyu někam odešla. Myslela jsem, že asi nevařila." chlapci na sebe pohlédli. ,,Cože? Kam šla? Byla s ním Natsumi?" třásl s chůvou Hideaki. ,,Aleia" opravil ho potichu Ito. Chůva očividně nechápala. ,,Utíkala někam s nějakou silnější dívkou, ale ta jí nestačila. Běžely za vesnici." Chlapci vyvalili oči. ,,Ona je těhotná!" zařval Hideaki a vyběhl z domu. ,,Počkej!" vyřítil s za ním kamarád. Hideaki bezhlavě běžel dál, Ito za ním. Na konci vesnice se zastavil tak prudce, že do něj Ito vrazil. ,,Kam teď?" řekl si Hideaki nahlas ,,Nevím" odpověděl mu bez přemýšlení Ito. Chlapec potřásl hlavou na znamení, že se ho neptal. Chvíli přemýšlel a zase se rozběhl. Běželi přímo před vchod do vesnice. Zvedli hlavu vzhůru a podívali se na skálu. Nikde nikdo. ,,Tady taky nejsou" konstatovali společně. V tom ale uslyšeli z dálky nářek ,,Áááááááá..." Ohlédli se. ,,Aleio!" ,,Natsumi!" vykřikli oba a utíkali za zvukem. Všude byla pára, která tvořila obrovské mraky. Nebylo nic vidět. Vesnice byla obklopená vodopády a horkými prameny. ,,Dávej pozor, jsou opravdu horké" varoval Hideaki Ita. Opatrně se plížili mezi kameny ohraničující je. Několikrát málem spadli do vody, ale vždy se navzájem chytli.


,,Tam! Podívej!" ukázal Ito na nějaké obrysy. Zrychlili krok. ,,Miyu a Natsumi" hlesl Hideaki. Kamarád jen protočil oči. Aleia, Aleia, říkal si v duchu. To teď ale nebylo důležité.
,,Nevěřím, že jsi se zamilovala do mého bratra. Nevěřím, že jsi měla něco s Item. Nevěřím ti nic!" křičela Miyu. Aleia plakala. Nemohla jí odporovat, protože si stále na nic nevzpomínala. ,,Orochimaru a Kameko tě měli už dávno zabít! Tvoje kekkei genkai by se mohlo hodit!" pokračovala.


V tom se Ito vložil do rozhovoru: ,,Co víš o Kameko a Orochimarovi?" Miyu se lekla. Málem pustila Aleiu, kterou držela nad horkým pramenem. Vypadala pobaveně. ,,Chceš to vědět hned, nebo ji mám napřed pustit?" usmála se. Chlapec se lekl. Nedokázal na to nic říct. Natáhl ruku, když v tom ho Hideaki strhl k zemi. V páře bylo špatně vidět a tak si Miyu myslela, že omdlel. Začala se smát. ,,Co to děláš?" šeptal Ito. Prohodili jen pár slov. ,,Domluveno" kývli. Miyu přestala ležícího Ita hlídat a dál se věnovala Aleie. ,,Nenávidím tě. Teď, když vím, že jsi TA Aleia..... Ito je jenom můj! Nikoho jiného! Rozumíš! Nikoho!" chtěla pokračovat ale v tom uviděla letící objekt. Ne, nebyla to věc. ,,Hideaki!" křikla a vzápětí ji bratr strhl k zemi. Aleiu padající do pramene zachránil Ito. Položil ji na zem. ,,Jak je ti?" strachoval se. Neodpovídala. ,,Aleio!" křičel. Slyšel to i jeho kamarád, ale neměl čas mu pomoct. Spíše on by ji potřeboval. Ještě chvíli se se setrou pral, ale vzhledem k tomu, že neměla žádné schopnosti a prát se také neuměla, za chvíli ji zpacifikoval. A navíc to byl muž.


Snažil se Aleiu probudit. Po chvíli se mu to povedlo. První co po probuzení řekla bylo...: ,,Tensei?" Ito vyvalil oči. ,,Tensei je moje kekkei genkai, že ano?" chlapec přikývl. ,,Z celého klanu jsem zbyla jen já." začala si vzpomínat. Bolela ji hlava. Nebylo divu, protože když ji Ito chytl dopadl na tvrdou zem. Pomalu se mu na tváři rýsovat úsměv. Jakoby úplně zapomněl na Miyu a jejího bratra.


,,Chci, abys věděla, že tě mám pořád rád." Snažil se Hideaki nějak povzbudit Miyu. Ta se rozbrečela a pevně ho objala. ,,Je mi to líto. Já-já jsem nechtěla. Vždyť jsem to ani nebyla já! Odpusť mi to!." prosila. Bratr ji miloval než kohokoli jiného (kromě Aleiy) ,,Neboj se sestřičko. Nikomu o tvém tajemství neřeknu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 8. února 2009 v 17:39 | Reagovat

Mazeeeec! Ta Miya mela neco s Oroslizem? Pokracko, quickly quickly!! =D

2 Deny Deny | Web | 8. února 2009 v 18:55 | Reagovat

dobře ty:)

3 PresentsShowSims2 PresentsShowSims2 | Web | 8. února 2009 v 19:52 | Reagovat

no udělala mam cheat z a je to fakt hustý, ale trvalo mi to asi měsíc než jsem přišla na to jak to funguje:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama