Štěstí v neštěstí 1.díl - Nový začátek

1. února 2009 v 15:21 | Chie Niji Hatsukora |  Štěstí v neštěstí 1

Pocítil strach. Velký strach. Věděl, že když se pohne nevyvázne živ. ,,Proč to děláš?! řekl koktavým hlasem. ,,Nic proti tobě nemám." odpověděl mu útočník. Tuhle odpověď nečekal, ani ji nechápal, pořád se ale marně se snažil rozluštit rysy skrývající se pod maskou. ,,Kdo jsi?" položil další otázku. Pot mu pomalu stékal po zádech. Bál se, že muž použije techniku Tensei (dotyku), člověk, který ji používá může být dost nebezpečný. Dokáže z vás vycucnout všechny schopnosti i chakru, když to dojde daleko můžete zemřít. Itovi se honily hlavou statisíce otázek, ale jediné nad čím přemýšlel bylo kdo je muž s rukama položenýma na jeho hrudi. Najednou se k nedalekého křoví ozval nějaký zvuk. O chvíli později vyletěl nůž a mířil přímo k nim. Muž naštěstí zaregistroval útok včas a strhl Ita na zem. V tom se z jeho tváře strhla maska. Byla to žena. Měla dlouhé hnědé vlasy a zářivě zelené oči. Ito nevěřil vlastním očím. Byl udiven dívčinou krásou, ale než se stačil vzpamatovat byla pryč. Když se vzpamatoval a ohlédl se, viděl už jen obrysy dívky a dvou mužů mizejících v hustém lese. Rozběhl se za nimi, ale byli na něj moc rychlí. Nezbývalo mu nic než se vrátit do vesnice. Pomalu se prodíral houštím, když v tom zase uslyšel dívčin hlas. Rozběhl se za ním. Nemusel běžet daleko. Po chvíli uviděl krásku statečně bojující s dvěma silnými muži. Okamžitě se na jednoho vrhnul. Zdálo se, že už byl vyčerpaný tou dlouho cestou a tak nebylo těžké ho porazit. Ito vytáhl z pouzdra svůj kunai a vrazil ho do nepřítele. Ten vykřikl bolestí. Zdálo se, že už bude konec, ale najednou se otočil a vrazil Itovi do břicha svou ruku, která najednou z olovnatěla. ,,Néééé" křikla dívka, ,,nechte ho!! Chcete přece mně!!"

Ito pomalu padal k zemi.

Byl krásný nový den. Kolem Ita stál hlouček lidí, který mluvil o jeho zdravotním stavu. , Nevypadá to dobře, má vážná vnitří zranění. Hlavně ta bodná rána není vůbec hezká." konstatoval doktor. Po chvíli zapisování lidé odešli. Asi za půl hodiny se Ito probudil. Zjistil, že je v nemocnici. První co spatřil byla dívka sedící u jeho postele. ,,K-kdo jsi?" řekl roztřepaným a slabým hlasem. ,,Musíš odpočívat," zastavila ho. ,,Jmenuji se Aleia," řekla klidně a vyrovnaně. Napadala ho spusta otázek. ,,Už musím jít," loučila se rychle,,Mám ještě nějakou práci". Pomalu se zvedala a odcházela, potichu však doufala, že ji Ito zastaví. ,,Počkej," pronesl, když už vycházela ze dveří. ,,Pověz mi....co se stalo?" zajímalo ho. Aleia se vrátila a posadila se. ,,Utrpěl jsi velkou ránu do břicha a taky tě probodli." Chlapec měl ale v hlavě pořád otázky a tak mu musela na všechny odpovědět. Mezi nimi byla i jedna, která se týkala právě Aleiy. Ta se sice chvíli zdráhala, ale nakonec polevila. ,,Jsem Aleia z klanu Tensei. Tensei je taky naše kekkei genkai. Už asi víš v čem spočívá. Tenkrát, když jsme se poprvé potkali jsem tě nechtěla zabít, jen jsi se mi prostě připletl do cesty. Jemi moc líto, že jsem ti způsobila potíže." sklonila hlavu a do klína ji ukápla slza. ,, Ti muži šli po mně. Vyslal je Orochimaru a jeho věrná přítelkyně Kameko (dítě želvy, symbol dlouhého života), která si umí na pomoc zavolat obrovskou želvu, aby získali moje kekkei genkai. Z našeho klanu jsem už zbyla jenom já. Celou moji rodinu vyvraždili.... právě oni."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 na hradě okořííííí na hradě okořííííí | 2. února 2009 v 18:53 | Reagovat

je to blbost ne?no blba otazka je to prostě ........!!!!!!!!!!!!!!jako tento blog je celej uplne bfbdléééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Chie Oro Sasu Uchiha Chie Oro Sasu Uchiha | 2. února 2009 v 20:52 | Reagovat

jooooo? nekecej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama