Jiraiya´s lover 13.díl - Porod

22. února 2009 v 7:25 | Chie Oro Sasu Uchiha |  Jiraiya´s lover

Čas plynul. Já byla pořád těhotná. Jiraiya se mnou býval doma. O Itachim jsem už neslyšela. Nevěděla jsem vůbec kde je a docela mi to bylo líto. Ně že bych na něj nějak často myslela, ale občas jsem se přistihla, že vzpomínám na ty krásné věci co jsme spolu prožili. Hlavně mě někdy přepadla strašná nejistota. Nemohla jsem si být přece jistá, že je to Dítě Jiraiyovo. Nejvíc sem se bála porodu. Věděla jsem, že tam se ukáže, čí je. Páč jestli bude mít černý vlasy tak je to v prdeli. Za pár týdnů už to mělo nastat. Každý den jsem se budila hrůzou, že začnu rodit a porodím dítě Itachimu. Někdy jsem si říkala, že by bylo lepší vědět, že porodím aliena, abych nemusela mít zbytečné starosti. Všechny věci jsme už měli nakoupené a Jiraiya dokonce vyházel ten bordel z podkroví a udělal tam dětský pokoj. Akorát, že vždycky když jsem se tam chtěla jít opakovaně pokochat, mi trvalo asi půl hodiny než jsem tam vyšla. Po schodech mi to opravdu nešlo. Dětský pokoj takhle nahoře.....to by mě zajímalo kdo tam bude pořád lítat. Celé dny, každý den jsem se nudila. Jiraiya se mnou byl sice doma, ale spíš se věnoval Icha Icha. Prej že, pro svého syna....myslela jsem, že mu nakopu prdel, když to řekl.
Zase uběhlo pár týdnů a já měla už skoro před porodem. Byl normální nudný den a já jsem seděla na zahradě a přemýšlela o blbostech. Např. proč jsem nešla na potrat, nebo jestli na mně Itachi myslí, nebo kdy Jiraiya umře atd. No prostě samý nedůležitý věci. Jenom na tu jednu důležitou jsem zapomněla. Jak se bude jmenovat dítě?? ,,Jiraiyo??!!" zavolala jsem najednou. ,,,Co je???" zařval a přiřítil se (asi si myslel, že budu rodit, podle toho jak byl zelenej) ,,Naskytl se error..." začala jsem. Podíval se na mně a zvedl obočí. ,,Jak to pojmenujeme?" chvíli na mně hleděl. ,,Co TO?" si dělal kozy ne?? ,,No to dítě!!" vysvětlovala jsem. Zamyslel se, ale po chvíli jsem ho přerušila výkřikem ,,Máš orgasmus?" ptal se hloupě. ,,Ne! RODÍM!! Blbečku!!" sotva to slyšel, zezelenal ještě víc. Začal se točit. Omdlel. ,,CO???!!! Teď????" nadávala jsem. Doplazila jsem se k telefonu a zavolala jsem si sanitku. Nejsem si sice jistá jestli rozuměli adrese, protože popisovat to jako ,,přijedete....aaaaa. n..aaaa.naaa... .. roz. ..oh.....oh ...a.....cest ......ce....a. ....oh.....tí......" no nevim no... Po půl hodině záchranka dojela. ,,Tak díky, že jste přijeli tak brzo." klela jsem. Sanitář se na mně usmál, ale pak pochopil, jak jsem to myslela. ,,Toho pána mámě vzít taky?" ptala se doktorka. ,,Toho pána tady pro mně za mně nechte, hlavně už jeďte!!!!" křičela jsem. Vůbec jsem nechápala, co, že mě to chytlo tak najednou. Sanitka odjela. Jiraiya ležel na zemi a nehýbal se. Přála jsem si tam být až se probudí, protože mi bylo jasné, že sebou švihne znovu až uvidí plodovou vodu na podlaze. Prostě sranda.

Přijali mě okamžitě na sál. No ještě, aby ne. Přece jim neporodím na příjmu pacientů. Ležela jsem na stole a slyšela pořád dokola jenom ,,Tlačte! Tlačte!! Už vidím....." pokaždé jinou část těla. Nejhorší bylo, když vylezla hlava. Ta vylezla poslední. Dítě totiž bylo hore nohama. Teď mě opět přepadla hrůza čí to je. Uklidňovala jsem se tím, že když to vylezlo opačně, že to bude asi Jiraiyy, ale jistá jsem si být nemohla. ,,Máte krásného chlapečka!" gratulovala doktorka a pak to zvedla. To co jsem viděla, bylo strašný. Žádný bílý vlasy, ani černý!! Bylo to jak já!! DOPRDELE!!!!! Řvala jsem si pro sebe. Proč je to k nerozeznání??? Jak mám vědět čí to je!!! KURVA!!!!

Odvezli mě na po porodní a nechali odpočívat. Cítila jsem se jak kdyby ze mně vytáhli celej zahradní servis i s bazénem. Okamžitě jsem usnula. Probudila jsem se až za několik hodin. Byl už večer. Otevřela jsem oči a viděla nějakou mohutnou osobu. Byl to Jiraiya. Seděl vedle mně na židli a pozoroval mě. ,,Jak je ti?" ptal se. ,,Spíš jak je tobě?" ušklíbla jsem se. ,,To nebylo vtipný. ,,Už jsi někdy viděla někoho rodit??" vymlouval se. Podívala jsem se na vozík s dítětem vedle sebe a potom znovu na něho. ,,No dobře....." pokračoval.

Po chvíli přišla sestřička. ,,Tak, je čas nakrmit synka maminko!" podívala se na mně vesele. ,,Ale tatínek musí jít pryč." smála se. Já ale neměla náladu. ,,A proč jako?" vyštěkla jsem. ,,S kým si jako myslíte, že sem to děcko dělala?" sestřičce sklaplo. Podala mi dítě a odešla. Jiraiya na mě zůstal hledět s otevřenou pusou. Já ho nakojila a když jsem si schovala vnad přitiskla jsem si ho na hruď. Usmála jsem se. ,,Už jsi přemýšlela o jménu?" ptal se. V tom mě napadla připomínka k našemu poslednímu rozhovoru. Chtěla jsem mu něco říct, ale došlo by to jenom tak, že by se urazil a odešel. No a já bych asi udělala to samé. S tím rozdílem, že já bych odejít nemohla. ,,Ryyu" odvětila jsem jen tak a podívala se znovu na hnědovlasé miminko. ,,Ryuu jako drak? Proč prosím tě??" divil se. ,,Tys ho nerodil!" štěkla jsem zase. ,,Ok, ok....jak chceš. Je to tvoje dítě..." usmál se. Chtěla jsem říct, že i jeho, ale nebyla jsem si tím jistá a tak jsem mlčela. Políbil mě a společně jsme oejmuli dítě. Byl krásný. ,,Od těď jsi Ryuu." konstatovala jsem nahlas. Zbytek jsem si už řekla pro sebe: Jsi Ryuu....tvoje maminka je Chie a tvůj tatínek.....můžeš si vybrat....protože tvoje máma je děvka. Vhrkly mi slzy do očí. ,,Děje se něco?" ptal se starostlivě Jiraiya. ,,Jsem jenom šťastná..." zalhala jsem a usmála se.

(ty vlasy jsou trošku přehnaný :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lady.Qeen Lady.Qeen | Web | 22. února 2009 v 7:43 | Reagovat

avojky mocko klásnej blogíseQ

2 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 22. února 2009 v 12:04 | Reagovat

klidňovala jsem se tím, že když to vylezlo opačně, že to bude asi Jiraiyy - to je mazec xD xD celej ten dil je mazec xD

3 Rin-chan Rin-chan | E-mail | Web | 22. února 2009 v 12:05 | Reagovat

Btw, to decko ma drsnou hrivu na to, ze se ted narodilo =D

4 Deny Deny | Web | 22. února 2009 v 13:12 | Reagovat

xDDD OMG *utírá si slzy smíchu a hrabe se z pod stolu* hej tak to je drsný xDDD

5 Lucy Oro Oro Lucy Oro Oro | Web | 22. února 2009 v 14:23 | Reagovat

pěkný.. nebudu ti tu psát tvé překlepy jako ty mě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama